Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68609-2023
Slowenien-Ptuj: Reinigungsdienste
2023/S 025-068609
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Opravljanje okolju prijaznih storitev čiščenja poslovnih prostorov sodnega okrožja Ptuj in Delovnega sodišča na Ptuju, Zunanji oddelek na Ptuju
Referenznummer der Bekanntmachung: JN-19416
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Opravljanje okolju prijaznih storitev čiščenja poslovnih prostorov sodnega okrožja Ptuj in Delovnega sodišča v Mariboru, Zunanji oddelek na Ptuju
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Okrožno sodišče in Okrajno sodišče na Ptuju ter Delovno sodišče v Mariboru, Zunanji oddelek na Ptuju
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Okrajno sodišče v Ormožu
Los-Nr.: 2