Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Παροχή υπηρεσιών φύλαξης των κτιρίων, εγκαταστάσεων και εξωτερικών χώρων του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης στις πόλεις Ξάνθη, Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη και Ορεστιάδα
Referenznummer der Bekanntmachung: 691/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79713000 Bewachungsdienste
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Παροχή υπηρεσιών φύλαξης των κτιρίων, εγκαταστάσεων και εξωτερικών χώρων του Δ.Π.Θ. στις πόλεις Ξάνθη, Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη και Ορεστιάδα, συνολικής διάρκειας δύο (2) ετών από την υπογραφή της σχετικής σύμβασης και με δικαίωμα προαίρεσης με μονομερή παράταση εκ μέρους του Πανεπιστημίου για ένα (1) επιπλέον έτος από τη λήξη της αρχικής, ύστερα από απόφαση του αρμοδίου οργάνου της αναθέτουσας αρχής.