Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de plata pentru incasarea de venituri ale bugetului de stat sau venituri cuvenite altor bugete administrate de Agentia Nationala de Administrare Fiscala prin intermediul terminalelor POS instalate la unitatile Trezoreriei statului din regiunea Bucuresti
Referenznummer der Bekanntmachung: 25/25.10.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66110000 Bankdienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Servicii de plata pentru incasarea de venituri ale bugetului de stat sau venituri cuvenite altor bugete administrate de Agentia Nationala de Administrare Fiscala prin intermediul terminalelor POS instalate la unitatile Trezoreriei statului din regiunea Bucuresti.
Termenul pana la care pot fi solicitate clarificari este de 18 zile inaninte de data limita de depunere a ofertelor/ candidadturilor. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11 -a zi inainte de data depunerii ofertelor , printr-un raspuns consolidat.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Valoarea totala estimata a tranzactiilor care se vor efectua prin POS pe perioada acordului cadru de 3 ani la care se va aplica comisionul ofertat este de 440.000.000 lei. Valoarea estimata medie a unei tranzactii este de 2.200 lei.
Volumul estimat al tranzactiilor este de 200.000.
Frecventa contractelor subsecvente ce urmeaza a fi atribuite va fi de un an, valoarea celui mai mic contract subsecvent va fi de 350.000 lei, iar valoarea celui mai mare contract subsecvent va fi de 450.000 lei.