II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dynów w roku 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: ZG.270.1.1.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet II Leśnictwa: Siedliska, Ulucz, Jabłonica
Los-Nr.: 2
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”), obejmujące prace z zakresu: pozyskania i zrywki drewna, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, utrzymania obiektów edukacyjnych i turystycznych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dynów w roku 2022. wynikające z Załącznika nr 3 Opisy kodów czynności opisujących poszczególne prace leśne (czynności) wchodzące w skład przedmiotu zamówienia zostały opisane w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie podzielone jest na 2części: Pakiet I - Leśnictwa: Wybrzeże, Dąbrówka, Dylągowa; Pakiet II - Leśnictwa: Siedliska, Ulucz, Jabłonica