Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68654-2023
Tschechien-Prag: Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
2023/S 025-068654
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dynamický nákupní systém - nákup kancelářských potřeb pro resort MPSV
Referenznummer der Bekanntmachung: DNS_03_2017
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS je dodávka kancelářských potřeb dle zadavatelem stanovené specifikace vč. dopravy na místa plnění určená zadavatelem (území České republiky) a ekologické likvidace obalových materiálů a dalšího odpadu vzniklého v důsledku dodávky. Standardní typy kancelářských potřeb vč. detailní specifikace požadovaných parametrů, které budou předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS, jsou uvedeny v Příloze č. 1 ZD - Katalog kancelářských potřeb - standard.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: