Lieferungen - 686592-2022
Submission deadline has been amended by:  72168-2023
Polen-Stettin: Nichtmedizinische Röntgenausrüstung
2022/S 238-686592
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa mikrotomografu komputerowego (m-CT) wraz z wyposażeniem
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/WTiICH/1490/2022/P
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
38580000 Nichtmedizinische Röntgenausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (nieużywanego) i wolnego od wad prawnych i fizycznych mikrotomografu komputerowego (m-CT) wraz z wyposażeniem (dalej całość zwana jako „Sprzęt”). Dalsze informacje co do opisu Sprzętu i zakresu dostawy podane są w sekcji II.2.4) ogłoszenia, przy czym w pełni szczegółowo i wyczerpująco informacje we wskazanym zakresie, w tym wyszczególnienie rodzaju i właściwości przywoływanego wyżej wyposażenia m-CT- podaje SWZ. Ilekroć w ogłoszeniu używany jest określenie spośród wskazanych poniżej należy przez to rozumieć odpowiednio: 1) ustawa PZP - polska ustawę z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, 2) SWZ - sporządzony dla niniejszego postępowania (i trybu przetargu nieograniczonego) dokument zamówienia, o którym mowa w art. 133 i 134 ustawy PZP wraz z załącznikami, w tym Wzorem Umowy; 3) Wzór Umowy – projektowane postanowienia umowy w sprawie niniejszego zamówienia, których treść zawiera załącznik nr 8 SWZ
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33115000 Ausrüstung für Tomografie
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Opis minimalnych wymagań technicznych i innego rodzaju wymagane właściwości Sprzętu, w tym wyszczególnienie rodzaju i właściwości przywoływanego w sekcji II.1.4) ogłoszenia wyposażenia mikrotomografu komputerowego (m-CT) - podaje SWZ (jego załącznik nr 2).
2. W zakres dostawy stanowiącej przedmiot zamówienia wchodzi minimum:
1) Sprzedaż i dostarczenie Zamawiającemu zaoferowanego Sprzętu w miejsce wskazane