Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usluga održavanja i nadogradnje informacijskog sustava za podršku rada Registara
Referenznummer der Bekanntmachung: 112/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet nabave su usluge održavanja informacijskog sustava za podršku rada sljedećih Registara:
1. Registar udruga Republike Hrvatske
2. Registar stranih udruga u Republici Hrvatskoj
3. Registar zaklada Republike Hrvatske
4. Registar stranih zaklada u Republici Hrvatskoj
5. Registar političkih stranaka Republike Hrvatske
6. Evidencija vjerskih zajednica u Republici Hrvatskoj
7. Evidencija pravnih osoba Katoličke Crkve u Republici Hrvatskoj
8. Registar vijeća, koordinacija vijeća i predstavnika nacionalnih manjina
Predmet nabave detaljno je definiran Troškovnikom - II. dio i Tehničkom specifikacijom - III. dio koji čine sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmet nabave su usluge održavanja informacijskog sustava za podršku rada sljedećih Registara:1. Registar udruga Republike Hrvatske2. Registar stranih udruga u Republici Hrvatskoj3. Registar zaklada Republike Hrvatske4. Registar stranih zaklada u Republici Hrvatskoj5. Registar političkih stranaka Republike Hrvatske6. Evidencija vjerskih zajednica u Republici Hrvatskoj7. Evidencija pravnih osoba Katoličke Crkve u Republici Hrvatskoj8. Registar vijeća, koordinacija vijeća i predstavnika nacionalnih manjina