Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68677-2023
Tschechien-Prag: Zertifizierungsdienste elektronischer Signaturen
2023/S 025-068677
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Poskytování služeb při vydávání kvalifikovaných a komerčních certifikátů
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79132100 Zertifizierungsdienste elektronischer Signaturen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem této veřejné zakázky je závazek dodavatele poskytovat pro zadavatele a Úřad práce České republiky, služby při vydávání kvalifikovaných a komerčních certifikátů.
Přesné parametry předmětu plnění jsou uvedeny zejména v příloze č. 2 Zadávací dokumentace - Závazný návrh rámcové dohody (dále jen „Závazný návrh RD“), a dále v příloze č. 1 Závazného návrhu RD - Funkční a technické požadavky.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
32582000 Datenträger
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Bližší informace jsou dostupné na profilu zadavatele.