VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: IV.2.2)
Stelle des zu berichtigenden Textes: Дата
Anstatt:
Tag: 27/02/2023
muss es heißen:
Tag: 14/03/2023
Abschnitt Nummer: IV.2.7)
2. Съгласно разпоредбата на чл. 61 от ППЗОП председателят на комисията декриптира офертите, подадени през платформата и отваря ценовите предложения заедно с документите по чл. 39, ал. 2 и ал. 3, т. 1.
5. Изменение на сключен договор за обществена поръчка се допуска по изключение, съгласно приложимите хипотези по чл. 116 ЗОП.
ВАЖНО: Отпада изискването за налличие на Задна камера.
В част ІV. ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА ПОРЪЧКАТА ТЕХНИЧЕСКА СПЕЦИФИКАЦИЯ, в таблицата с "Минимални технически и конструктивни изисквания към автомобила", минималното изискване към параметър "Помощ при паркиране" е да има ЗВУКОВ СИГНАЛ , а не "Задна камера".