Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
«Доставка на хранителни продукти за нуждите на Детска Градина № 99 "Брезичка"»
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставката на хранителни продукти за нуждите на 99 ДГ„Брезичка“. Обществената поръчка обхваща периодични доставки или доставки след предварителна заявка от страна на Възложителя на хранителни продукти (наричани по-нататък „стоки“/ “продукти“) за нуждите на ДГ №99 „Брезичка“, в съответствие с приложената към настоящата документация техническа спецификация и образци на ценово и техническо предложение и приложенията към тях. Условията, при които ще се реализира предметът на поръчката, правата и задълженията на възложителя и изпълнителя са съгласно проекта на договор, техническата спецификация, техническото и ценовото предложение на изпълнителя и приложенията към тях.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставката на хранителни продукти за нуждите на 99 ДГ „Брезичка“. Обществената поръчка обхваща периодични доставки или доставки след предварителна заявка от страна на Възложителя на хранителни продукти (наричани по-нататък „стоки“/ “продукти“) за нуждите на ДГ №99 „Брезичка“, в съответствие с приложената към настоящата документация техническа спецификация и образци на ценово и техническо предложение и приложенията към тях. Условията, при които ще се реализира предметът на поръчката, правата и задълженията на възложителя и изпълнителя са съгласно проекта на договор, техническата спецификация, техническото и ценовото предложение на изпълнителя и приложенията към тях. Посочените количества в количествената сметка са приблизителни и необвързващи за Възложителя – същите могат да се завишават или намаляват в зависимост от необходимостта и консумацията на детското заведение.
Пълна информация относно предмета на поръчката и изисквания към предмета на доставката, се съдържа в Техническата спецификация, неразделна част от документацията на настоящата обществена поръчка.