II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33600000 Farmacijos produktai
II.1.4)Trumpas aprašymas: II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33600000 Farmacijos produktai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiKaina
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:
Pavasario arba beržinių medžių mišinys
Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 15
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 16
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 17
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 18
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 19
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 20
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 21
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 22
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 23
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 24
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 25
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 26
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 27
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 28
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 29
Lancetai odos dūrio mėginiams
Pirkimo dalies Nr.: 30
Aluminium (III) chloride hexahydrate 2.0% pet
Pirkimo dalies Nr.: 31
Cobalt (II) chloride hexahydrate 1.0% pet
Pirkimo dalies Nr.: 32
Gold (I) sodium thiosulfate dihydrate 2.0% pet
Pirkimo dalies Nr.: 33
Titanium (IV) oxalate hydrate 5.0% pet
Pirkimo dalies Nr.: 34
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 35
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 36
Titanium (III )nitride 5.0% pet
Pirkimo dalies Nr.: 37
Nickel (II) sulfate hexahydrate 5.0% pet
Pirkimo dalies Nr.: 38
Finn Chamber odos lopo testų kameros
Pirkimo dalies Nr.: 39
Epitest Filter Paper Disk 8mm
Pirkimo dalies Nr.: 40
METHYLISOTHIAZOLINONE + METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE 0.02% aq
Pirkimo dalies Nr.: 41
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 42
METHYLISOTHIAZOLINONE 0.2% aq
Pirkimo dalies Nr.: 43