Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Instellen Dynamische aankoop systeem
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79630000 Dienstleistungen im Personalwesen, außer Stellenvermittlung und Ausleih von Arbeitnehmern
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Via het platform www.daskatwijk.nl wordt het dynamisch aankoopsysteem voor inhuur van tijdelijk personeel voor de opdrachtgever ingezet. Hiermee beoogd opdrachtgever opdrachten van tijdelijke aard op een open en eerlijke manier in de markt te zetten.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ca. 140 opdrachten per jaar.