Lieferungen - 68734-2023
Slovensko-Trnava: Softvérové balíky a informačné systémy
2023/S 025-068734
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Nákup programového vybavenia NASES
Referenčné číslo: 250-2022/6219
II.1.2)Hlavný kód CPV
48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom dynamickom nákupnom systéme (DNS) bude obstarávanie programového vybavenia medzi ktoré patrí: softvérové balíky a informačné systémy, softvérový balík na zaistenie bezpečnosti, antivírusový softvérový balík, rôzne softvérové balíky a počítačové systémy, technická podpora, služby informačných technológií, služby týkajúce sa podpory systému, softvérové podporné služby, dodávky softvéru, počítačové podporné služby a dopravné služby. Cieľom zriadenia DNS je flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa reálnych potrieb verejného obstarávateľa, t.j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy.
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
48730000 Softvérový balík na zaistenie bezpečnosti
48900000 Rôzne softvérové balíky a počítačové systémy
48761000 Antivírusový softvérový balík
71356300 Technická podpora
72222300 Služby informačných technológií
72250000 Služby týkajúce sa podpory systému
72261000 Softvérové podporné služby
72268000 Dodávky softvéru
72610000 Počítačové podporné služby
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
II.2.4)Opis obstarávania:
Nákup SW licencií na zabezpečenie produktu pre manažment a dizajnovanie formulárov formou licencií vrátane inštalačných a konfiguračných prác v zmysle Opisu predmetu zákazky.