Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
”Alimente pentru prepararea hranei – Legume, fructe, conserve de legume, produse lactate”
Referenznummer der Bekanntmachung: 2036/AP/12.04.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Acord cadru cu mai multi operatori economici - numărul maxim de participanți la acordul-cadru preconizat: 3
Acord cadru de furnizare de alimente pentru prepararea hranei pentru cantinele autorității contractante.
Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 16 zile.
Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări sau informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Daca aceste termene vor fi zile nelucrătoare, autoritatea va răspunde în ultima zi lucratoare înainte de termenul respectiv.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15500000 Molkereierzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Produse lactate conform caietului de sarcini
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15613310 Zubereitete Frühstückszerealien
Cereale conform caietului de sarcini
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Conserve de legume conform caietului de sarcini
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Conserve de ton conform caietului de sarcini
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Fructe conform caietului de sarcini
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
Legume conform caietului de sarcini