Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pridobitev instrumenta finančnega zavarovanja v obliki bančne garancije oziroma zavarovalne police za leto 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: VKS-10/23 (JN-21951)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet javnega naročila je pridobitev instrumenta finančnega zavarovanja v obliki bančne garancije oziroma zavarovalne police za leto 2023.