Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa produktów leczniczych, materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych
Numer referencyjny: NZZ/73/P/21
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa produktów leczniczych, materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych, w zakresie niżej wymienionych grup:
Grupa 1 – Insuliny
Grupa 2 – Insuliny
Grupa 3 – Witaminy
Grupa 4 – Leki przeciwzakrzepowe
Grupa 5 – Inne leki dermatologiczne
Grupa 6 – Leki przeciwgrzybiczne działające ogólnie
Grupa 7 – Leki przeciwgrzybicze działające ogólnie
Grupa 8 – Inne leki stosowane w chorobach obturacyjnych dróg oddechowych do stosowania wewnętrznego
Grupa 9 – Opatrunki jałowe
Grupa 10 – Opatrunki jałowe
Grupa 11 – Płyny do irygacji
Grupa 12 – Płyny do irygacji