Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa akcesoriów komputerowych i urządzeń drukująco– skanujących w podziale na części dla Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych
Referenznummer der Bekanntmachung: WMiNI/PP-15/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30237200 Computerzubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych i urządzeń drukująco– skanujących w podziale na części dla Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych:
Część 1: Dostawa akcesoriów komputerowych;
Część 2: Dostawa urządzeń drukująco-skanujących
2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z wymaganiami określonymi w Formularzach wymaganych warunków technicznych (Załączniki nr 1. 1 – 1.2 do Zaproszenia) oraz w Projekcie umowy
(Załącznik nr 2 do Zaproszenia).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa akcesoriów komputerowych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30237200 Computerzubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych.
Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z wymaganiami określonymi w Formularzu wymaganych
warunków technicznych (Załączniki nr 1.1 do Zaproszenia) oraz w Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do Zaproszenia).
Dostawa urządzeń drukująco-skanujących
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30232150 Tintenstrahldrucker
30232110 Laserdrucker
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń drukująco– skanujących.
warunków technicznych (Załączniki nr 1.2 do Zaproszenia) oraz w Projekcie umowy (Załącznik nr 2 do Zaproszenia).