Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68784-2023
Polen-Lublin: Personensonderbeförderung (Straße)
2023/S 025-068784
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa w zakresie transportu specjalistycznego, sanitarnego, krwi i ECMO
Referenznummer der Bekanntmachung: EO/EG-2720/LXIX/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiot zamówienia stanowi usługa w zakresie transportu:
a) specjalistycznego pacjentów (zwanego transportem „S”)
b) sanitarnego (zwanego transportem „P”)
c) krwi, jej składników i produktów krwiopochodnych, próbek krwi do pilnych badań konsultacyjnych i wyników tych badań
d) ECMO - Extra Corporeal Membrane Oxygenation
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem postępowania jest przejęcie obowiązku udzielania usług transportu pacjentów i krwi całodobowo oraz przez wszystkie dni w tygodniu, zapewniając całodobową gotowość do wykonania przewozu oraz stałą łączność telefoniczną w zakresie:
1. Transportu specjalistycznego pacjentów (typu S) - zapewnienie co najmniej 2 ambulansów,
2. Transportu sanitarnego (typu P) - zapewnienie co najmniej 2 samochodów
3. Transportu krwi, jej składników i produktów krwiopochodnych, próbek krwi do pilnych badań konsultacyjnych i wyników tych badań - zapewnienie co najmniej 1 samochodu. Transport zgodnie ze zleceniem (wystawionym w SPSK Nr 1) z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, ul. Żołnierzy Niepodległej Nr 8, 20-078 Lublin, do SPSK Nr 1 oraz SPSK Nr 1 do RCKiK - całodobowo, w przypadkach nagłych - w ciągu max 10 min od zgłoszenia.