Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на хранителни продукти за нуждите на Домашен социален патронаж, Дом за стари хора и Обществена трапезария, гр. Раднево“ по обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на обществената поръчка е доставка на хранителни продукти за нуждите на Домашен социален патронаж, Дом за стари хора и Обществена трапезария, гр. Раднево по обособени позиции, както следва:
1. Обособена позиция № 1: „Месо и месни произведения“;
2. Обособена позиция № 2: „Мляко и млечни произведения“;
3. Обособена позиция № 3: „Плодове и зеленчуци“;
4. Обособена позиция № 4: „Плодови и зеленчукови консерви“;
5. Обособена позиция № 5: „Подправки“;
6. Обособена позиция № 6: „Други хранителни продукти“.
Подробно описание на хранителните продукти - предмет на поръчката се съдържа в Техническите спецификации – неразделна част от настоящата документация за обществена поръчка (Приложение №№ 1.1 – 1.6).
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове03220000 Зеленчуци, плодове и черупкови плодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предмет на oбособената позиция е доставка на плодове и зеленчуци, както следва:
ДОМАТИ - 400 кг
КРАСТАВИЦИ - 500 кг
ЛУК КРОМИД стар - 2500 кг
КАРТОФИ - 3000 кг
МОРКОВИ - 1200 кг
ТИКВИЧКИ - 300 кг
ЧУШКИ - 400 кг
ПАТЛАДЖАН - 200 кг
ЗЕЛЕ - 1500 кг
ТИКВИ - 20 кг
ЯБЪЛКИ - 1500 кг
ДИНИ - 30 кг
ГРОЗДЕ - 30 кг
КАЙСИИ - 100 кг
ПРАСКОВИ - 200 кг
ПОРТОКАЛИ - 1000 кг
БАНАНИ - 1000 кг
КРУШИ - 100 кг
ПРАЗ ЛУК - 400 кг
МАНДАРИНИ - 60 кг
ЧЕСЪН стар - 50 кг
Подробно описание на хранителните продукти - предмет на oбособената позиция се съдържа в Техническата спецификация – неразделна част от настоящата документация за обществена поръчка (Приложение № 1.3).