Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68802-2023
Polen-Ostrołęka: Dieselkraftstoff (EN 590)
2023/S 025-068802
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup paliw płynnych i produktów poza paliwowych do samochodów służbowych dla SPZOZ „MEDITRANS OSTROŁĘKA” SPRiTS w Ostrołęce
Referenznummer der Bekanntmachung: SPRiTS.T.262.8.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest Zakup paliw płynnych oraz produktów poza paliwowych do samochodów
służbowych dla SPZOZ „MEDITRANS OSTROŁĘKA” SPRiTS w Ostrołęce. Produktami poza paliwowymi
objętymi zamówieniem są płyny eksploatacyjne: płyn do spryskiwaczy, płyn do chłodnic, dodatek dla silników
wysokoprężnych z katalizatorem i akcesoria samochodowe - żarówki.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
24000000 Chemische Erzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: