Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68823-2023
Polen-Nowy Sącz: Schneeräumung
2023/S 025-068823
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonach zimowych 2021/2022 i 2022/2023 – II postępowanie
Referenznummer der Bekanntmachung: PZD-ZAM.261.57.2021.WZ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90620000 Schneeräumung
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zad nr 17 - Zimowe utrzymanie dróg powiatowych:1518K ,1519K ,1520K i 1584K gr. P
Los-Nr.: 7
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1518K Wierchomla W.-Wierchomla M.,1519K Piwniczna– Łomnica,1520K Piwniczna:ul.Szczawnicka i 1584K Piwniczna:ul.Daszyńskiego, Węgierska i Podolik gr. Państwa na łącznej długości 18,08 km wg IV standardu utrzymania.