Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Accountant dienstverlening
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79210000 Rechnungslegung und -prüfung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Beschrijving van de Opdrachtgever
Waterschap Zuiderzeeland beheert het water in de polders van Oostelijk en Zuidelijk Flevoland en de Noordoostpolder. Ook de Blokzijler Buitenlanden (gemeente Steenwijkerland, provincie Overijssel) en de woonwijk Lemstervaart (in de gemeente De Fryske Marren provincie Friesland) horen bij het beheergebied.
Doel van de aanbesteding
Met deze openbare Europese aanbesteding wordt een accountant gecontracteerd voor het uitvoeren van de jaarlijkse accountantscontrole.
Leeswijzer
Deze aanbesteding zal verlopen via het Digitale Aanbestedingsplatform Negometrix. Voor het gebruik van Negometrix is de 'Instructie Digitaal Aanbieden' opgesteld. U kijkt nu naar 'Stap 1: Informatie'. Hier treft u alle informatie omtrent deze aanbesteding. Door op de blauwe 'Start' knop te klikken kunt u beginnen met de prijs- en vragenlijst(en) te beantwoorden. Achter deze knop treft u voor onderhavige aanbesteding de relevante stukken.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79211200 Erstellung von Bilanzabschlüssen
79212500 Buchhaltungsprüfung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Opdrachtomschrijving
Uitvoeren van de interim- en jaarrekening controle en natuurlijke adviesfunctie conform de controle protocollen van Waterschap Zuiderzeeland voor de boekjaren 2023 en 2024 met twee maal een optie tot verlenging van twee jaar.