Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare sistem de stingere cu gaz inert și echipamente de stingere, detectie si alarmare incendiu aferente/pentru punerea în siguranță la depozitele Bibliotecii Academiei Române si asigurarea managementului energetic al incintelor protejate in ansamblul lor.
Referenznummer der Bekanntmachung: 1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35111500 Brandunterdrückungssystem
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Sistem de stingere cu gaz inert și echipamente de stingere, detectie si alarmare incendiu aferente/pentru punerea în siguranță la depozitele Bibliotecii Academiei Române si asigurarea managementului energetic al incintelor protejate in ansamblul lor
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Prin prezenta achiziție se urmărește Furnizare sistem de stingere cu gaz inert și echipamente de stingere, detectie si alarmare incendiu aferente/pentru punerea în siguranță la depozitele Bibliotecii Academiei Române si asigurarea managementului energetic al incintelor protejate in ansamblul lor.