II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Laboratorijas reaģentu un piederumu piegāde, un iekārtu patapināšana
II.1.2)Código CPV principal33696000 Reactivos y medios de contraste
II.1.4)Breve descripción:
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 497 600.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Klīniskā ķīmija. Reaģenti un palīgmateriāli bioķīmijas analizatoram Integra 400 Plus
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)33696000 Reactivos y medios de contraste
II.2.4)Descripción del contrato:
Reaģenti un palīgmateriāli bioķīmijas analizatoram Integra 400 Plus
Imūnķīmija - kardiālie un onkoloģiskie marķieri, hormonu, infekciju slimību diagnostika un citi parametri
Lote nº: 2
Reaģenti slēpto asiņu fēcēs noteikšanai
Lote nº: 3
II.2.1)Denominación:Lote nº: 4
II.2.4)Descripción del contrato: II.2.14)Información adicional
Hematoloģija (3 daļu diferencējošais asins analizators)
Lote nº: 5
Hematoloģija (5 daļu diferencējošais asins analizators)
Lote nº: 6
Reaģentu komplektācija iepakojumā (teststrēmeles)
Lote nº: 7
Imūnhematoloģiskā izmeklēšana
Lote nº: 8
Reaģenti hemaglutinācijas reakcijai Cefadex gelā, gelkartes saderīgi ar DiaMed centrifūgu vai ID
Lote nº: 9
Asingāzes (asins gāzu analizators)
Lote nº: 10