Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68896-2023
Ungarn-Debrecen: Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
2023/S 025-068896
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
UDC-02_ Élelmiszer alapanyag beszerzése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000069722022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tej, tejtermék alapanyag beszerzése
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
15500000 Molkereierzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
45 féle tej, és tejtermékek beszerzése, amelynek alap összmennyisége mindösszesen 2600 csomag; 28000 zacskó; 838 327 darab; 1 260 tasak; 1 675 tömb illetve 28 310 doboz
A termékenkénti részletes specifikációt, és mennyiséget a közbeszerzési dokumentumok excel formátumú„Beárazandó táblázat 1. rész” elnevezésű melléklete tartalmazza.
A „Beárazandó táblázat 1. rész” elnevezésű táblázatban feltüntetett kiszerelési egységtől kizárólag +/- 25 %-ban lehet eltérni, kivéve a táblázatban *-gal megjelölt termékek vonatkozásában, amelyeknél a megadott kiszerelési egységektől dietetikai szempont miatt eltérni nem lehet.
A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján, amennyiben a „Beárazandó táblázat 1.rész” elnevezésű melléklet meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre,szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik,úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a közbeszerzési dokumentumban rögzítetteknél jobb megoldást is. Az egyenértékűséget az Ajánlattevőnek az ajánlatában kell bizonyítania.
Az Ajánlattevő által szállítani kívánt termék felhasználhatósági idejének a szállítás időpontjában rendelkeznie kell a gyártástól számított minőségi megőrzési idő 2/3-ad részével.
Ajánlattevőnek az árut munkanapokon az eseti megrendelésben foglaltaknak megfelelően reggel 6:00 és 7:00 óra közötti intervallumban kell leszállítani.
Ajánlatkérő 70%-os lehívási kötelezettséget vállal.