Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68911-2023
Bulgarien-Sofia: Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
2023/S 025-068911
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Осигуряване на съвременни защитни средства за обучаемите в Академия на МВР за извършване на действия при пътно-транспортни произшествия”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обществената поръчка включва доставка на комплект, осигуряващи защита за обучаемите Академия на МВР при извършване на спасителни дейности при пътни произшествия и пожари в случай, че трябва да се осигури достъп до пострадалите, а именно: топлозащитни облекла за пожарникари, каски за пожарникари, ръкавици за пожарникари, обувки за пожарникари, пожарникарски колани и пожарникарски качулки.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 833 333.33 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Поръчката включва доставка на топлозащитно облекло за пожарникари, каска за пожарникари, ръкавици за пожарникари, обувки за пожарникари, пожарникарски колан и пожарникарска качулка.Предвидените за доставка стоки, а именно: топлозащитни облекла за пожарникари, каски за пожарникари, ръкавици за пожарникари, обувки за пожарникари, пожарникарски колани и пожарникарски качулки, се използват от обучаемите Академия на МВР при пътни произшествия и пожари, в случай че трябва да се осигури достъп до пострадалите. Същите се използват едновременно в комплект за осигуряване на цялостна защита.
Количество комплекти лични предпазни средства: минимум 400 комплекта.
Максимално допустимата цена на един комплект съвременни защитни средства е 2 083,33 лв. без ДДС.
Участникът следва да съобрази предложената от него обща цена с максималната заложена цена за един комплект защитни средства.
Доставка на съвременни защитни средства ще се извършва чрез доставка по заявка, като видa и количеството на съответните стоки ще се конкретизира в подадената заявка от Възложителя или определено/и със заповед от него лице/а, в рамките на предвидените финансови средства. Срокът за изпълнение на доставката е до 150 (сто и петдесет) календарни дни, считано от датата на заявката на Възложителя.