Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68912-2023
die Niederlande-Duiven: Computerbezogene Geräte
2023/S 025-068912
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DAS ICT Apple devices
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30230000 Computerbezogene Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Welkom op het DAS voor de levering van Apple Devices voor Stichting Quadraam te Duiven. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Apple devices en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle Apple devices en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Quadraam met 13.000 leerlingen en 1.400 medewerkers.