Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa wyposażenia medycznego
Referenznummer der Bekanntmachung: DZ.3321.243.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa wyposażenia medycznego:
Zad. 1 – Klipsownica do laparoskopii
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b.