Услуги - 689224-2022
Иpлaндия-Dublin: Предоставяне на консултантски услуги по управление на околната среда за Eurofound — 211008/6283
2022/S 239-689224
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Предоставяне на консултантски услуги по управление на околната среда за Eurofound — 211008/6283
Референтен номер: EUROFOUND/2022/OP/0001
II.1.2)Основен CPV код
90713000 Консултантски услуги по проблемите на околната среда
II.1.4)Кратко описание:
Eurofound възнамерява да сключи рамков договор, свързан с предоставянето на консултантски услуги по управление на околната среда в своите помещения на Дъблин 18, Ирландия. Целта на рамковия договор е да се подпомогне Eurofound в поддържането на неговото сертифициране по схемата за управление на околната среда и одит (EMAS).
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 70 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
80540000 Услуги по обучение в областта на околната среда
90710000 Управление на околната среда
90714200 Услуги по екологичен одит за действащи предприятия
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предоставяне на консултантски услуги по управление на околната среда за Eurofound — 211008/6283.
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Környezetgazdálkodási tanácsadási szolgáltatások biztosítása a Eurofound számára – 211008/6283
II.1.2)Fő CPV-kód90713000 Környezetvédelmi tanácsadási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Eurofound keretszerződést kíván kötni környezetgazdálkodási tanácsadási szolgáltatásoknak az írországi helyszínén (Dublin 18) történő biztosítására irányulóan. A keretszerződés célja a Eurofound támogatása a környezetvédelmi vezetési és hitelesítési rendszere (EMAS) tanúsításának fenntartásában.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 70 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)90713000 Környezetvédelmi tanácsadási szolgáltatások
80540000 Környezetvédelmi képzési szolgáltatások
90710000 Környezetgazdálkodás
90714200 Vállalati környezetvédelmi felülvizsgálattal kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Környezetgazdálkodási tanácsadási szolgáltatások biztosítása a Eurofound számára – 211008/6283.
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Provvista ta’ Servizzi ta’ Konsulenza dwar l-Immaniġġjar Ambjentali lill-Eurofound – 211008/6283
Numru ta' referenza: EUROFOUND/2022/OP/0001
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV90713000 Servizzi ta' konsulenza dwar kwistjonijiet ambjentali
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-Eurofound biħsiebħa tikkonkludi qafas ta’ kuntratt marbut mal-provvista ta’ servizzi ta’ konsulenza dwar l-immaniġġjar ambjentali fil-bini tagħha f’Dublin 18, l-Irlanda. L-iskop tal-qafas ta’ kuntratt hu li jgħin lill-Eurofound fil-manutenzjoni taċ-ċertifikazzjoni tagħha tal-Iskema ta’ Ġestjoni u Verifika Ambjentali (EMAS).
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 70 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK90713000 Servizzi ta' konsulenza dwar kwistjonijiet ambjentali
80540000 Servizzi tat-taħriġ ambjentali
90710000 Amministrazzjoni ambjentali
90714200 Servizzi korporattivi ta' awditjar ambjentali
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Provvista ta’ servizzi ta’ konsulenza dwar l-immaniġġjar ambjentali lill-Eurofound – 211008/6283.