Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Обособена позиция № 1 "Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг" за нуждите на ДБДС
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
"Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства" по обособена позиция № 1 "Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг" за нуждите на ДБДС
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
„Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“ по обособена позиция № 1 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг” за нуждите на ДБДС.
Количеството на тонерите е съгласно Покана рег. № 578500-7810/20.09.2022 г. за сключване на договор въз основа на сключено Рамково споразумение № СПОР-8/09.05.2022 г.