Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68959-2023
Tschechien-Vrchlabí: Holzgewinnung
2023/S 025-068959
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Uzavření rámcových dohod na těžbu harvestorem
Referenznummer der Bekanntmachung: 10/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77210000 Holzgewinnung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Jedná se o uzavření rámcových dohod na těžbu dříví harvestorem, harvestorem s trakčním navijákem a dokončení přibližování dříví vyvážecím prostředkem s vytříděním sortimentů na OM, vše v podrobnostech specifikovaných v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Rámcové dohody budou uzvařeny vždy s jedním účastníkem bez obnovení soutěže. Vzhledem k povaze zakázky připustila Správy Krkonošského národního parku plnění zakázky na 2 části.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 13 654 821.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
10/2023-ÚP31, ÚP32, ÚP33
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Těžba dřeva harvestorem a harvestorem s trakčním navijákem, dokončené přibližování vyvážecím prostředkem s vytříděním sortimentů na OM.
10/2023-ÚP34, ÚP35, ÚP36
Los-Nr.: 2