Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Járműfényezési termékek és segédanyagok beszerzése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001977062022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44810000 Anstrichfarben
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Adásvételi keretszerződés a VOLÁNBUSZ Zrt. üzemeltetésében lévő autóbusz járműpark javításához szükséges fényezéstechnikai termékek és segédanyagok konszignációs raktárba történő szállítására és adásvételére.