Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставка на комплексна минерална гранулирана тор за нуждите на ДП "Кабиюк през 2023"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil24410000 Stickstoffdünger
II.1.4)Kurze Beschreibung:
"Доставка на комплексна минерална гранулирана тор за нуждите на ДП "Кабиюк през 2023" , като видовете и количествата ще бъдат подробно описани в техническата спецификация приложена към документацията за участие.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 5 500 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24410000 Stickstoffdünger
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
"Доставка на комплексна минерална гранулирана тор за нуждите на ДП "Кабиюк през 2023", като видовете и количествата ще бъдат допълнително описани в техническата спецификация, приложена към документацията за участие съгласно ЗОП. Минералните торове трябва да отговарят на регламент /ЕО/и при доставка да са придружени със сертификати за качество.
Доставка на семена за посев за нуждите на ДП "Кабиюк" през стопанската 2023 год. "
II.1.2)CPV-Code Hauptteil03110000 Feldfrüchte und Erzeugnisse des Erwerbsgartenbaus
Доставка на семена за посев за нуждите на ДП "Кабиюк" през 2023 год.", като видовете и количествата ще бъдат подробно описани в техническата спецификация, приложена към документацията за участие съгласно ЗОП. Предложените семе да са заготвени съгласно стандартите отговарящи за кълняемост и кълняема енергия и да отговарят по качество на БДС.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03110000 Feldfrüchte und Erzeugnisse des Erwerbsgartenbaus
Доставка на семена за посев за нуждите на ДП "Кабиюк" през стопанската 2023 год. ", като видовете и количествата ще бъдат подробно описани в техническата спецификация приложена към документацията за участие съгласно ЗОП. Предложените семена да са заготвени съгласно стандарти отговарящи за кълняемост и кълняема енергия и да отговарят по качество на БДС Доставените семена да са в оригинална опаковка и с не нарушена цялост.
Доставка на препарати /пестициди/за растителна защита за нуждите на ДП "Кабиюк" през 2023 год.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil24451000 Pestizide
Доставка на препарати /пестициди/за растителна защита за нуждите на ДП "Кабиюк" през 2023 год., необходими за отдел растениевъдство, като видовете и количествата ще конкретизирани в техническата спецификация, приложена към документацията за участие.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24451000 Pestizide
Доставка на препарати за растителна защита /пестициди/ , необходими за отдел Растениевъдство през 2023 год. като видовете и количествата ще бъдат подробно описани в техническата спецификация приложена към документацията за участие съгласно ЗОП. Препаратите при доставка да са придружени със сертификати за качество.
„Доставка на резервни части и консумативи необходими за автопарка и селскостопанската техника на ДП„Кабиюк” – гр. Шумен през 2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil16800000 Teile für land- und forstwirtschaftliche Maschinen
„Доставка на резервни части и консумативи необходими за автопарка и селскостопанската техника на ДП„Кабиюк” – гр. Шумен пряко касаещи производствената дейност на предприятие. резервните части са необходими за поддръжка на селскостопанската техника по видове МПС. видът и количествата на резервните части ще бъдат подробно описани в техническата спецификация приложена към документацията за участие.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)16800000 Teile für land- und forstwirtschaftliche Maschinen
„Доставка на резервни части и консумативи необходими за автопарка и селскостопанската техника на ДП„Кабиюк” – гр. Шумен пряко касаещи производствената дейност на предприятие. резервните части са необходими за поддръжка на селскостопанската техника по видове МПС. Видът и количествата на резервните части ще бъдат подробно описани в техническата спецификация приложена към документацията за участие.
Доставка на ССТ вкл. трактори; комбайни; тороразпръскващи ремаркета; сеялки; балопреси и др. вид техника, необходима за нуждите на ДП "Кабиюк" през 2023.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
Доставка на ССТ вкл. трактори; комбайни; тороразпръскващи ремаркета; сеялки; балопреси и др. вид техника, необходима за нуждите на ДП "Кабиюк" през 2023. Видовете техника са необходими за производствената дейност на предприятието като цяло, с цел безпрепятствено протичане на производствените процеси. Видът, моделът и параметрите, ще бъдат подробно описани в Техническата спецификация, приложена към съответната документация при откриване на процедурата.
оставка на ССТ вкл. трактори; комбайни; тороразпръскващи ремаркета; сеялки; балопреси и др. вид техника, необходима за нуждите на ДП "Кабиюк" през 2023. Видовете техника са необходими за производствената дейност на предприятието като цяло, с цел безпрепятствено протичане на производствените процеси. Видът, моделът и параметрите, ще бъдат подробно описани в Техническата спецификация, приложена към съответната документация при откриване на процедурата.
Доставка на ветеринарни медикаменти за нуждите на ДП "Кабиюк" гр. Шумен през 2023 год.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33690000 Varia
Доставка на ветеринарни медикаменти за нуждите на ДП "Кабиюк" гр. Шумен през 2023 год. Видовете и количествата са подробно описани в Техническата спецификация приложена към документацията за участие съгласно ЗОП.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33690000 Varia
Доставка на ветеринарни медикаменти за нуждите на ДП "Кабиюк" гр. Шумен през 2023 год. Видовете и количествата са подробно описани в Техническата спецификация приложена към документацията за участие съгласно ЗОП. Доставката се осъществява периодично, след направена предварителна писмена заявка. медикаментите да отговарят на нормативните и международни стандарти в Р България.
Доставка на електрическа енергия и координатор на стандартна балансираща група за обекти собственост на ДП "Кабиюк" , присъединени към средно и ниско напрежение за 2023 г.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
Доставка на електрическа енергия и координатор на стандартна балансираща група за обекти собственост на ДП "Кабиюк" , присъединени към средно и ниско напрежение за 2023 г. Доставката се осъществява чрез свободния пазар по свободно договорени цени съгласно чл. 100, чл. 101, чл. 102 и чл. 103 от Закона за енергетиката и Правилата за търговия с електрическата енергия. Обектите на ДП "Кабиюк" са подробно описани н Техническата спецификация
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09310000 Elektrizität
Доставка на горива за срок от 2 /две/ години 23-25 вкл. Дизелово гориво; Автомобилен бензин А-95Н; Пропан-бутан; Антифриз Масла(Двигателни,Хидравл и Диференциални) и Греси:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09100000 Brennstoffe
Доставка на горива за срок от 2 /две/ години 23-25 вкл. Дизелово гориво; Автомобилен бензин А-95Н; Пропан-бутан; Антифриз Масла(Двигателни, Хидравлични и Диференциални) и Греси:
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09100000 Brennstoffe