Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het migreren van de drie bestaande tenants naar één Microsoft 365 tenant en het inrichten ervan.
- Het tweede- en derde lijns beheer van de Tenant. Eerste lijns beheer wordt gedaan door Opdrachtgever.
- Devicebeheer.