Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: DD/23/SH
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Binnen de scope van de opdracht vallen:
• Het dagelijks/wekelijks en periodiek schoonmaken van de volgende locaties van de Domijnen:
1. Toon Hermans theater (op basis van van tevoren ingekochte uren)
2. Poppodium Volt Sittard (schoonmaak op basis van programmering & handelingen)
3. Bibliotheek Amstenrade (handelingenprogramma)
4. Bibliotheek Beek (handelingenprogramma)
5. Bibliotheek Born (handelingenprogramma)
6. Bibliotheek Echt (handelingenprogramma)
7. Bibliotheek Geleen (handelingenprogramma)
8. Bibliotheek Stein (handelingenprogramma)
9. Museum Historie & Archeologie Sittard (handelingenprogramma)
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Alle panden de Domijnen m.u.v. Ligne.