Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1-2023 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ(159197) ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 21 ΜΗΝΩΝ
Referenznummer der Bekanntmachung: 1-2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90911200 Gebäudereinigung - DA03
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού που θα εκτελούνται σύμφωνα με τις Τεχνικές Προδιαγραφές και το Αναλυτικό Πρόγραμμα Καθαρισμού
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 985 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: