Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Toiduainete hankimine 2023. aastal
Viitenumber: 257524
II.1.2)CPV põhikood15800000 Mitmesugused toiduained
II.1.4)Lühikirjeldus:
Hanke eesmärgiks on valla asutuste stabiilne varustamine toiduainetega
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)15800000 Mitmesugused toiduained
II.2.4)Hanke kirjeldus: