Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup softvérových licencií
Referenznummer der Bekanntmachung: MAGS OVO 54335/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom verejného obstarávania je vytvorenie dynamického nákupného systéme (ďalej len "DNS") na zadávanie zákaziek na kúpu a dodanie licencií pre kancelárske, grafické a kolaboračné nástroje.
V predmetnom DNS sa budú nakupovať licencie pre produkty ako Microsoft Office, Endpoint security a pod. z číselných kódov CPV skupín hlavného slovníka obstarávania: 480 - Softvérové balíky a informačné systémy, 482 - Softvérový balík na vytváranie sietí, pre internet a intranet, 483 - Softvérový balík na vytváranie dokumentov, kreslenie, vytváranie obrázkov, harmonogramov a zlepšovanie produktivity, 484 - Softvérový balík na obchodné transakcie a osobné podnikanie, 485 - Softvérový balík na komunikáciu a pre multimédiá, 486 - Databázový a operačný softvérový balík, 487 - Obslužné programy softvérových balíkov, 489 - Rôzne softvérové balíky a počítačové systémy.
Všetky podrobnosti k obstarávaniu tovarov budú uvedené v súťažných podkladoch pre konkrétne výzvy na predloženie ponuky v rámci zriadeného DNS.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: