II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Brzózka w roku 2023 - postępowanie nr II
Referenznummer der Bekanntmachung: SAZ.270.12.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy o lasach z dnia 28 września 1991 r. (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz innych prac towarzyszących pozyskaniu drewna, gospodarki łąkowo – rolnej, jak również wznoszenia, konserwacji i demontażu ogrodzeń upraw leśnych z siatki, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzózka, w roku 2023. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: od dnia podpisania umowy do 31.12.2023 r.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet nr III - Zagospodarowanie lasu w leśnictwach: Szczawno, Brzeźnica, Pław
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
77231600 Aufforstung
75251120 Waldbrandbekämpfung
45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen
45342000 Errichtung von Zäunen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, gospodarki łąkowo – rolnej, jak również wznoszenia, konserwacji i demontażu ogrodzeń upraw leśnych z siatki, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzózka, w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr IV - Zagospodarowanie lasu w leśnictwach: Bobrowice, Lubiatów, Kukadło
Los-Nr.: 4
Pakiet nr I\PZ - Pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Wełmice, Strużka, Gozdno
Los-Nr.: 5
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna oraz innych prac towarzyszących pozyskaniu drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzózka, w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Pakiet nr II\PZ - Pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Łąkowa, Wężyska, Brzózka, Bronków
Los-Nr.: 6
Pakiet nr III\PZ - Pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Szczawno, Brzeźnica, Pław
Los-Nr.: 7
Pakiet nr IV\PZ - Pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Bobrowice, Lubiatów, Kukadło
Los-Nr.: 8
Pakiet nr IX - Prace mechaniczne - odnowienie lasu z wykorzystaniem sadzarki
Los-Nr.: 9
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu mechanicznego odnowienia lasu z wykorzystaniem sadzarek, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzózka, w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.