Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Telefono stoties licencijų palaikymo paslaugos Nr. IRD-D30-113
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72261000 Software-Unterstützung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Įsigyjamos telefono stoties Avaya Aura Communication Manager 8 (R018x.01.0.890.0) programinės įrangos licencijų palaikymo, įskaitant licencijų atnaujinimą ir naujumo garantijos galiojimo pratęsimo paslaugos.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72261000 Software-Unterstützung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: