II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dezinfekcijos ir sterilizacijos priemonių pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė numato įsigyti dezinfekcijos ir sterilizacijos priemones.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odos dezinfekcijos medžiagos
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)18143000 Schutzkleidung
33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier
33696000 Reagentien und Kontrastmittel
34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Odos dezinfekcijos medžiagos (spalvota) - apie 3000 L
Odos dezinfekcijos medžiagos (spalvota) - apie 200 L
Odos dezinfekcijos medžiagos (nespalvota) - apie 1000 L
Odos dezinfekcijos medžiagos (nespalvota) - apie 2500 L
Antimikrobinis kūno ir veido losjonas
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
Rankų higienos priemonės vienkartinėse fasuotėse
Los-Nr.: 3
Priemonė rankų plovimui (padidintos rizikos skyriuose)- apie 800 L
Priemonė rankų antiseptikai - apie 1500 L
Kremas ir/arba losjonas personalo rankų odos priežiūrai - apie 40 L
Laikikliai rankų higienos priemonėms tvirtinami prie sienos - apie 100 vnt.
Laikikliai rankų higienos priemonėms tvirtinami prie lovos - apie 40 vnt.
Priemonės chirurginei rankų antiseptikai
Los-Nr.: 4
Skystas muilas chirurginiam rankų plovimui - apie 2000 L
Rankų antiseptikas chirurginei rankų antiseptikai - apie 4000 L
Alkūniniai sieniniai dozatoriai - apie 100 vnt.
Priemonės higieninei rankų antiseptikai
Los-Nr.: 5
Rankų antiseptikas higieninei rankų antiseptikai - apie 1000 L
Rankų antiseptikas higieninei rankų antiseptikai - apie 3000 L
Rankų antiseptikas higieninei rankų antiseptikai - apie 2500 L
Rankų antiseptikas higieninei rankų antiseptikai - apie 250 L
Skystas muilas rankų plovimui - apie 600 L
Skystas muilas rankų plovimui - apie 2500 L
Skystas muilas rankų plovimui - apie 1500 L
Sieniniai dozatoriai - apie 100 vnt.
Sieniniai dozatoriai - apie 300 vnt.
Laikiklis skirtas pakabinti rankų antiseptikui ant lovos - apie 50 vnt.
Kremas personalo rankų odos priežiūrai
Los-Nr.: 6
Kremas personalo rankų odos priežiūrai - apie 500 L
Kremas personalo rankų odos priežiūrai - apie 300 L
Paviršių valymo ir dezinfekcijos priemonė (baigiamajam valymui)
Los-Nr.: 7
Paviršių valymo ir dezinfekcijos priemonė (baigiamajam valymui) - apie 1000 L
Paviršių valymo ir dezinfekcijos priemonė (baigiamajam valymui) - apie 400 L
Paviršių valymo ir dezinfekcijos priemonė koncentratas
Los-Nr.: 8
Apie 2000 L (koncentratas)
Valymo ir dezinfekavimo priemonė skirta maisto pramonėje, indų dezinfekcijai
Los-Nr.: 9
Priemonė greitai paviršių dezinfekcijai (paviršiams dezinfekuoti su alkoholiu)
Los-Nr.: 10
Servetėlės paviršių dezinfekcijai
Los-Nr.: 11
Universalus servetėlių dispenseris (kibirėlis) skystoms dez. priemonėms paviršių dezinfekcijai - apie 50 vnt.
Sausos servetėlės paviršių valymui ir dezinfekcijai - apie 600 000 servetėlių
Servetėlės greitai jautrių paviršių dezinfekcijai
Los-Nr.: 12
Dezinfekciniu tirpalu impregnuotos servetėlės echoskopų daviklių ir kitų neatsparių alkoholiui paviršių dezinfekcijai
Los-Nr.: 13
Servetėlės alkoholiui atsparių paviršių dezinfekcijai
Los-Nr.: 14
Paviršių valymo ir dezinfekcijos priemonė (sanitariniams paviršiams ir įrenginiams dezinfekuoti)
Los-Nr.: 15
Išsiliejusių, išsipylusių kraujo ir kitų kūno skysčių absorbavimo priemonė
Los-Nr.: 16
Sanitarinių įrenginių dezinfekcijos priemonės
Los-Nr.: 17
Instrumentų valymo ir dezinfekcijos priemonė
Los-Nr.: 18
Instrumentų valymo ir dezinfekavimo priemonė - apie 300 L (koncentratas)
Instrumentų valymo ir dezinfekavimo priemonė - apie 1000 L
Baseino ir vonių valymo ir dezinfekcijos priemonė
Los-Nr.: 19
Instrumentų aukšto lygio dezinfekcijos medžiagos
Los-Nr.: 20
Instrumentų aukšto lygio dezinfekcijos medžiagos - apie 2000 L
Indikatoriai (lakmuso popierėliai) - apie 3000 vnt.
Endoskopų ikisterilizacinio plovimo ir aukšto lygio dezinfekcijos rankiniu būdu priemonės
Los-Nr.: 21
Endoskopų ikisterilizacinio plovimo medžiagos- apie 350 L
Endoskopų aukšto lygio dezinfekcijos (sterilizacijos) priemonės - apie 450 L
Endoskopų plovimo ir dezinfekcijos priemonės automatinėms mašinoms
Los-Nr.: 22
Lanksčių ir kietų endoskopų ploviklis automatinėms endoskopų plovimo - dezinfekavimo mašinoms - apie 60 vnt. po 5 L
Lanksčių ir kietų endoskopų dezinfekavimo medžiaga automatinėms plovimo – dezinfekavimo mašinoms - apie 150 vnt. po 5 L
Los-Nr.: 23
Lanksčių ir kietų endoskopų ploviklis automatinėms endoskopų plovimo - dezinfekavimo mašinoms - apie 250 L
Lanksčių ir kietų endoskopų dezinfekavimo medžiaga automatinėms plovimo – dezinfekavimo mašinoms - apie 560 l
Instrumentų ploviklis ir neutralizatorius automatinėms instrumentų plovimo mašinoms
Los-Nr.: 24
Instrumentų ploviklis automatinėms instrumentų plovimo mašinoms - apie 1100 L
Testas ploviklio likučiams ant instrumentų nustatyti - apie 120 vnt.
Skystas neutralizatorius, skirtas naudoti automatinėse plovimo mašinose - apie 300 L
Priemonė skirta užterštų medicinos prietaisų pirminiam valymui ir dezinfekcijai
Los-Nr.: 25
Testas plovimo kokybei įvertinti automatinėse plovimo ir dezinfekcijos mašinose
Los-Nr.: 26
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Testas tuščiavidurių instrumentų plovimo kokybei įvertinti automatinėse plovimo ir dezinfekcinėse mašinose
Los-Nr.: 27
Testai kraujo likučiams ant instrumentų nustatyti
Los-Nr.: 28
Odontologinių instrumentų valymo ir dezinfekavimo priemonė
Los-Nr.: 29
Odontologinės atsiurbimo sistemos ir spjaudyklės valymo, dezinfekcijos ir priežiūros priemonė
Los-Nr.: 30
Odontologinės atsiurbimo sistemos ir spjaudyklės valymo priemonė
Los-Nr.: 31
Priemonė dantų antspaudų valymui ir dezinfekcija
Los-Nr.: 32
Priemonė dantų atspaudų valymui ir dezinfekcijai - apie 15 kg
Dantų atspaudų ir protezų valymo priemonė - apie 10 L
Druska (natrio chloridium) vandens valymo filtrų regeneravimui
Los-Nr.: 33
Kaustikos instrumento valiklis (kempinė)
Los-Nr.: 34
Vienkartinis šepetėlis-kempinė chirurginiam rankų paruošimui
Los-Nr.: 35
Baseinų vandens priežiūros priemonės
Los-Nr.: 36
Baseinų vandens dezinfekcijos ir oksidavimo priemonės - apie 1600 kg
Baseinų vandens pH-reguliatorius - apie 700 kg
Flokuliantai ir vandens kietumo stabilizatoriai - apie 210 kg
Reagentai baseinų vandens pH kiekiui tikrinti - apie 3000 Tab.
Reagentai baseinų vandens chloro kiekiui tikrinti - apie 3000 Tab.
Vonelės instrumentų mirkymui
Los-Nr.: 37
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
Vonelė instrumentų mirkymui - apie 5 vnt.
Testai teršalų nustatymui ant endoskopų
Los-Nr.: 38
Testas lanksčių endoskopų plovimo kokybei įvertinti automatinėse plovimo ir dezinfekcinėse mašinose - apie 50 vnt.
Testas kraujo likučiams fibroendoskopo kanale nustatyti - apie 24 vnt.
Prietaisas plovimo testams lanksčių endoskopų plovimo kokybei įvertinti automatinėse mašinose. - apie 3 vnt.
Dezinfekcinės servėtėlės su alkoholiu
Los-Nr.: 39
Sterilizuojamų gaminių pakavimo popierius lakštais
Los-Nr.: 40
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier
Sterilizuojamų gaminių pakavimo popierius - apie 5000 lakštų
Sterilizuojamų gaminių pakavimo popierius - apie 50000 lakštų
Sterilizuojamų gaminių pakavimo popierius - apie 20000 lakštų
Cheminis indikatorius – juosta
Los-Nr.: 41
Popieriaus-plastiko juostos sterilizuojamų gaminių pakavimui
Los-Nr.: 42
Popieriaus-plastiko juosta - apie 5 ritiniai
Popieriaus-plastiko juosta - apie 40 ritiniai
Popieriaus-plastiko juosta - apie 100 ritiniai
Popieriaus-plastiko juosta - apie 200 ritiniai
Popieriaus-plastiko juosta - apie 30 ritiniai
Popieriaus-plastiko juosta - apie 20 ritiniai
Popieriaus-plastiko juosta - apie 10 ritiniai
Klostuotos popieriaus-plastiko juostos sterilizuojamų gaminių pakavimu
Los-Nr.: 43
Klostuotos sterilizavimo juostos - apie 70 ritinių
Klostuotos sterilizavimo juostos - apie 80 ritinių
Klostuotos sterilizavimo juostos - apie 200 ritinių
Klostuotos sterilizavimo juostos - apie 50 ritinių
Klostuotos sterilizavimo juostos - apie 15 ritinių
Klostuotos sterilizavimo juostos - apie 10 ritinių
Sterilizacijos garais kontrolės priemonės
Los-Nr.: 44
Proceso poveikio cheminiai indikatoriai - apie 400000 vnt.
Cheminiai indikatoriai įrangos kontrolei (Bowie Dick testai). - apie 2500 vnt.
Krovinio partijos kontrolės indikatorius - apie 8000 vnt.
Sterilizacijos FO garais kontrolės priemonės
Los-Nr.: 45
Proceso kontrolės priemonė (išorinis cheminis indikatorius) sterilizatoriams formaldehido dujomis - apie 25000 vnt.
Krovinio partijos kontrolės indikatorius sterilizacijai formaldehido dujomis - apie 1500 vnt.
Formaldehido vandeninis tirpalas
Los-Nr.: 46
Indikatoriai (popieriaus-plastiko maišelių užlydymo įrenginiui užlydomų juostų (siūlių) kokybei nustatyti
Los-Nr.: 47
Daugiasluoksnis kilimėlis
Los-Nr.: 48
Apie 9000 lipnių sluoksnių
Plokštelės-žymekliai plovimo mašinų, sterilizacijos krepšeliams
Los-Nr.: 49
Aštrių instrumentų dalių apsaugos
Los-Nr.: 50
Instrumentų apsaugos aštrioms instrumentų dalims uždengti. - apie 12000 vnt.
Instrumentų apsaugos aštrioms instrumentų dalims uždengti - apie 10000 vnt.
Nukenksminimo konteineriai
Los-Nr.: 51
Nukenksminimo konteineriai 1 l - apie 250 vnt.
Nukenksminimo konteineriai 3 l - apie 1000 vnt.
Nukenksminimo konteineriai 5 l - apie 1000 vnt.
Nukenksminimo konteineriai 10 l - apie 2000 vnt.
Medicinos prietaisų dėklai skirti plovimui ir sterilizacijai
Los-Nr.: 52
Medicininis autoklavuojamas indas tinklelio pavidalo dugnu ir šonu - apie 5 vnt.
Medicininis autoklavuojamas indas tinklelio pavidalo dugnu ir šonu - apie 10 vnt.
Medicininis autoklavuojamas indas tinklelio pavidalo dugnu ir šonu - apie 20 vnt.
Medicininis autoklavuojamas indas tinklelio pavidalo dugnu ir šonais - apie 5 vnt.
Medicininis autoklavuojamas indas tinklelio pavidalo dugnu ir šonais - apie 10 vnt.
Įrenginys skirtas mokyti ir tikrinti rankų chirurginį ir higieninį paruošimą
Los-Nr.: 53
Įrenginys skirtas mokyti ir tikrinti rankų chirurginį ir higieninį paruošimą -a apie 1 vnt.
Florescuojantis tirpalas rankų higienos kokybei vertinti - apie 10 L
Klostuotos popieriaus-plastiko juostos sterilizuojamų gaminių pakavimui, didelių išmatavimų rinkiniams
Los-Nr.: 54
Klostuotos popieriaus plastiko juostos, dielių išmatavimų rinkiniams - apie 25 ritiniai