There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 69124-2022
Submission deadline has been amended by:  152952-2022
Hungary-Kecskemét: Refuse disposal and treatment
2022/S 027-069124
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Tiszta Ország Program megvalósítása
Reference number: EKR001262142021
II.1.2)Main CPV code
90510000 Refuse disposal and treatment
II.1.4)Short description:
Bács-Kiskun megye közigazgatási területén illegálisan elhelyezett hulladékok elszállítása, kezelése vállalkozási keretszerződés keretében az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint a hulladékokról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény előírásai szerint.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 118 304 900.00 HUF
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90500000 Refuse and waste related services
II.2.4)Description of the procurement:
A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal végrehajtási határozatában feltüntetett, Bács-Kiskun megyében található ingatlanokon ismeretlenek által illegálisan elhelyezett különböző hulladék azonosítóval rendelkező hulladékok ártalmatlanítás céljából történő átvétele, gyűjtése, szükség szerint szállítható méretűre történő darabolása, elszállítása, az elszállított hulladékoknak a hulladékokról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény szerinti kezelése valamint mindezek dokumentálása keretszerződés formájában, nettó 118 304 900,- Ft keretösszeg erejéig.
Ajánlatkérő tájékoztatja Ajánlattevőt, hogy a keretösszegből a helyszíni előkezelési és szállítási, hulladékkezelési munkák becsült keretösszege a keretszerződés teljesítése során: nettó 50 000 000,- Ft.
Ajánlattevő feladatát képezi a hulladékok helyszíni összegyűjtése, szükség esetén annak szelektálása, rakodása kézi vagy gépi erővel, valamint a hulladékok mérlegelése, valamint a hulladékok szállítható méretűre történő darabolására, tömörítésére az Ajánlatkérő által biztosított eszközökkel.
Az elszállítandó hulladékok azonosító kód szerinti besorolását a műszaki leírás mellékletét képező ajánlati tábla tartalmazza.
A keretszerződés alapján hulladékkezeléssel érintett hulladék becsült mennyisége: 3 000 tonna.
Ajánlatkérő a fent meghatározott keretösszeg tekintetében a saját diszkrecionális jogkörében meghozott döntése alapján jogosult Eseti Megrendelést indítani. Ajánlatkérő a fent meghatározott keretösszeg 50%-ára vállal lehívási kötelezettséget, tehát Ajánlatkérő nem köteles a keretösszeget teljes egészében kimeríteni, tekintettel arra, hogy az illegális hulladék elhelyezéssel érintett ingatlantulajdonosok önkéntes teljesítési szándéka a végrehajtási eljárásokban előre nem látható. Ajánlatkérő egyenletes lehívásokra nem kötelezett.
Az elszállítások pontos helyének meghatározása eseti megrendelések során történik, és a megye bármely pontjáról történhet. A keretszerződés tárgyát képző illegális hulladékok elhelyezkedése előre nem ismert, így a pontos összetételüket Ajánlatkérő nem tudja előre meghatározni.
Részletes műszaki követelmények és feladatok a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírásban és a szerződéstervezetben kerültek meghatározásra.