Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 69125-2023
Polen-Szczytno: Rind- und Kalbfleisch
2023/S 025-069125
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywne dostawy mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego – postępowanie z podziałem na części.
Referenznummer der Bekanntmachung: 01/SŻ/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15111000 Rind- und Kalbfleisch
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego – postępowanie prowadzone jest z podziałem na części:
1.1. CZĘŚĆ 1 – sukcesywne dostawy mięsa drobiowego;
Sukcesywne dostawy mięsa drobiowego świeżego w asortymencie: udko z kurczaka całe, filet z piersi kurczaka, filet z piersi indyka, porcje rosołowe z kurczaka, mięso udowe indycze, wątróbka z kurczaka.
1.2. CZĘŚĆ 2 – sukcesywne dostawy mięsa wieprzowego i wołowego.
Sukcesywne dostawy mięsa wieprzowego i wołowego świeżego w asortymencie: udziec wołowy b/k, łopatka wieprzowa b/k, schab wieprzowy b/k, karkówka wieprzowa b/k, szynka wieprzowa b/k, polędwiczki wieprzowe, flaki wołowe krojone, szponder wołowy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla CZĘŚCI 1 i CZĘŚCI 2 zawierają odpowiednio załączniki nr 2a i 2b do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
CZĘŚĆ 1 – sukcesywne dostawy mięsa drobiowego
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
15112000 Geflügel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
CZĘŚĆ 2 – sukcesywne dostawy mięsa wieprzowego i wołowego.
Los-Nr.: 2
15113000 Schweinefleisch