II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Material in oprema za igradnjo elektrodistribucijskega omrežja
Referenznummer der Bekanntmachung: 2-B/2019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Vzpostavitev dinamičnega nabavnega sistema za dobavo materiala in opreme za izgradnjo elektrodistribucijskega omrežja
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kategorija 1: Al Fe vodnik
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Naročnik izvaja javno naročilo v obliki dinamičnega nabavnega sistema (DNS), ki je razdeljen na kategorije (sklope), kot izhaja iz dokumentacije.
Kategorija 2: SN zemeljski kabli
Los-Nr.: 2
Kategorija 3: Samonosilni kabelski snop 1 kV
Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Kategorija 5: Podporna kompozitna izolacija
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Kategorija 7: NN betonski drogovi
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212226 Strommasten
Kategorija 8: SN betonski drogovi
Los-Nr.: 8
Kategorija 9: Ločilniki za zunanjo montažo 20 kV
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
Kategorija 10: SN unevrzalni kabli in obesna oprema
Los-Nr.: 10
Kategorija 11: SN stikalni zračno pregrajeni bloki (RMU)
Los-Nr.: 11
Kategorija 12: SN stikalni bloki (RMU) SF6
Los-Nr.: 12
Kategorija 13: Ohišje montažne betonske TP
Los-Nr.: 13
Kategorija 14: Kompaktne TP
Los-Nr.: 14
Kategorija 15: NN stikalni bloki
Los-Nr.: 15
Kategorija 16: Spojni in obesni material za NN in SN vode
Los-Nr.: 16
Kategorija 17: Transformatorji
Los-Nr.: 17
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31170000 Transformatoren
Kategorija 18: NN varovalke
Los-Nr.: 18
Kategorija 19: SN kabelske glave in spojke
Los-Nr.: 19
Kategorija 20: SN kabelski konektorji
Los-Nr.: 20
Kategorija 21: Enožilni NN kabli
Los-Nr.: 21
Kategorija 22: Kostanjevi drogovi
Los-Nr.: 22
Kategorija 23: Varovalčne letve
Los-Nr.: 23
Kategorija 24: NN odvodniki prenapetosti
Los-Nr.: 24
Kategorija 25: SN odvodniki prenapetosti
Los-Nr.: 25
Kategorija 26: SN 3P podnožja varovalk
Los-Nr.: 26
Kategorija 27: SN trižilni zemeljski kabli
Los-Nr.: 27
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
Kategorija 29: Cu zbiralke
Los-Nr.: 29
Kategorija 30: NN kabelske glave in spojke
Los-Nr.: 30