Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Baltijos jūros kranto, ruožo nuo Pajūrio regioninio parko šiaurinės ribos iki Būtingės geomorfologinio draustinio pietinės ribos, stabilizavimo paslaugų pirkimas
II.1.2)Main CPV code90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
Siekiant pristabdyti intensyvius Baltijos jūros kranto erozijos procesus, išsaugoti ir atkurti pajūrio rekreacinį potencialą, planuojama įgyvendini Pajūrio juostos tvarkymo programoje numatytas krantotvarkines priemones
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90700000 Environmental services
II.2.4)Description of the procurement:
Vadovaujantis 2021 metais VšĮ „Pajūrio tyrimo ir planavimo institutas“ parengto Baltijos jūros kranto, ruožo nuo Pajūrio regioninio parko šiaurinės ribos iki Būtingės geomorfologinio draustinio pietinės ribos, būklės monitoringo (pridedama) duomenimis 2021–2022 metais reikalinga įdiegti kranto stabilizavimo priemonės 21,2 km Baltijos jūros kranto ruože. Įvertinus Baltijos jūros kranto būklę nustatyta, kad skaičiavimais reikalinga įrengti (atnaujinti) 8 534 kv. m medinių takų, 12 120 m žabų tvorelių bei sukloti 54 500 kub. m šakų klojinių.