Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Инвентаризация на ГТ, изработване на: п-н за дейностите по опазване на ГТ от пожари, план за ловностопанските дейности, горскостопански план за ГТ - д. собственост, на територията на ТП ДГС Лесидрен
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77231400 Forstinventur
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Извършване на инвентаризация на горските територии, изработване на: план за дейностите по опазване на горските територии от пожари, план за ловностопанските дейности, горскостопански план за горските територии - държавна собственост, на територията на ТП „Държавно горско стопанство Лесидрен“, област Ловеч.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 579 027.29 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: