II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana.
Atsauces numurs: RS 2023/3
II.1.2)Galvenās CPV kods63000000 Ar transportu saistītie pakalpojumi un palīgpakalpojumi; ceļojumu aģentūru pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 52
Maksimālais daļu skaits, ko varētu piešķirt vienam pretendentam: 52
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Purvciema apkaimē.
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)63000000 Ar transportu saistītie pakalpojumi un palīgpakalpojumi; ceļojumu aģentūru pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Ķengaraga apkaimē.
Daļas numurs: 2
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Imantas apkaimē.
Daļas numurs: 3
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Pļavnieku apkaimē.
Daļas numurs: 4
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Ziepniekkalna apkaimē.
Daļas numurs: 5
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Centra apkaimē.
Daļas numurs: 6
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Teikas apkaimē.
Daļas numurs: 7
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Āgenskalna apkaimē.
Daļas numurs: 8
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Maskavas forštates apkaimē.
Daļas numurs: 9
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Juglas apkaimē.
Daļas numurs: 10
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Iļģuciema apkaimē.
Daļas numurs: 11
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Vecmīlgrāvja apkaimē.
Daļas numurs: 12
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Dārzciema apkaimē.
Daļas numurs: 13
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Avotu apkaimē.
Daļas numurs: 14
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Zolitūdes apkaimē.
Daļas numurs: 15
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Sarkandaugavas apkaimē.
Daļas numurs: 16
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Mežciema apkaimē.
Daļas numurs: 17
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Brasas apkaimē.
Daļas numurs: 18
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Grīziņkalna apkaimē.
Daļas numurs: 19
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Bolderājas apkaimē.
Daļas numurs: 20
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Dzirciema apkaimē.
Daļas numurs: 21
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Daugavgrīvas apkaimē.
Daļas numurs: 22
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Bieriņu apkaimē.
Daļas numurs: 23
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Čiekurkalna apkaimē.
Daļas numurs: 24
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Dreiliņu apkaimē.
Daļas numurs: 25
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Zasulauka apkaimē.
Daļas numurs: 26
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Torņakalna apkaimē.
Daļas numurs: 27
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Pleskodāles apkaimē.
Daļas numurs: 28
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Pētersalas-Andrejsalas apkaimē.
Daļas numurs: 29
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Šampētera apkaimē.
Daļas numurs: 30
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Mežaparka apkaimē.
Daļas numurs: 31
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Mīlgrāvja apkaimē.
Daļas numurs: 32
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Dārziņu apkaimē.
Daļas numurs: 33
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Jaunciema apkaimē.
Daļas numurs: 34
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Šķirotavas apkaimē.
Daļas numurs: 35
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Vecpilsētas apkaimē.
Daļas numurs: 36
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Skanstes apkaimē.
Daļas numurs: 37
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Atgāzenes apkaimē.
Daļas numurs: 38
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Ķīpsalas apkaimē.
Daļas numurs: 39
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Rumbulas apkaimē.
Daļas numurs: 40
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Salas apkaimē.
Daļas numurs: 41
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Spilves apkaimē.
Daļas numurs: 42
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Babītes novadā.
Daļas numurs: 43
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Mārupes novadā.
Daļas numurs: 44
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Ķekavas novadā.
Daļas numurs: 45
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Salaspils novadā.
Daļas numurs: 46
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Stopiņu novadā.
Daļas numurs: 47
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Ādažu novadā, Ādažos.
Daļas numurs: 48
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Olaines pilsētā.
Daļas numurs: 49
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Ogres pilsētā.
Daļas numurs: 50
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Jelgavas pilsētā.
Daļas numurs: 51
Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšana Jūrmalas pilsētā.
Daļas numurs: 52