Bunuri - 692003-2022
România-București: Maşini de poliţie
2022/S 240-692003
Anunț de participare
Produse
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Autovehicule pentru munca operativă tip Pick-up
Număr de referinţă: 4453144/2022/479022
II.1.2)Cod CPV principal
34114200 Maşini de poliţie
II.1.4)Descriere succintă:
Autoritatea contractantă intenționează achiziționarea a 30 cpl. autovehicule pentru munca operativă tip Pick-up.
Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor.
Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18 zile.
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 7 800 000.00 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Autoritatea Contractantă intenționează să achiziționeze următoarele cantități:
Acord cadru - Cantitatea minimă: 15 şi cantitatea maximă: 30
Contract subsecvent - Cantitatea minimă: 1 şi cantitatea maximă: 15