Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Duszniki przez okres 18 miesięcy
Referenznummer der Bekanntmachung: RRG.271.20.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych oraz odpadów segregowanych, pochodzących z terenów nieruchomości zamieszkałych Gminy Duszniki, ujętych w gminnym systemie gospodarki odpadami komunalnymi oraz z trzech Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, znajdujących się w miejscowościach: Duszniki, Podrzewie i Grzebienisko. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Ponadto szczegółowe wymagania dotyczące zakresu i sposobu realizacji przedmiotu umowy określone zostały
w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 12 do SWZ. Niniejsze dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie wyjaśniające i uzupełniające się w tym znaczeniu, iż w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niejasności lub wieloznaczności Wykonawca nie będzie mógł ograniczyć zakresu swojego zobowiązania, ani zakresu należytej staranności.