Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 69242-2023
Litauen-Wilna: Klempner- und Heizungsinstallationsbedarf
2023/S 025-069242
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Santechnikos prekės (Nr.7510)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
44115200 Klempner- und Heizungsinstallationsbedarf
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Santechnikos detalės (daugiau žr. techninėje specifikacijoje)
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Uždaromoji armatūra
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Uždaromoji armatūra (ventiliai, vožtuvai,movos alkūnės ir kt.) -2746 vnt.
Sandarinimo ir kitos medžiagos
Los-Nr.: 2
Sandarinimo ir kitos medžiagos (tarpinės, izoliacinės medžiagos, kevalai, vandens filtrai, sklendės ir kt.)- 2113 vnt., 820 m.